Startovní listina ZPV Bojanov 2017

Startovní listina kategorie starší Startovní listina kategorie mladší
Startovní čas startu čas startu Startovní čas startu čas startu
číslo SDH stopek hodiny číslo SDH stopek hodiny
1. Chrast 0:01:00 8:30:00 1. Bojanov 0:01:00 8:30:00
2. Heřmanův Městec 0:05:00 8:35:00 2. Lukavice 0:05:00 8:35:00
3. Hrochův Týnec 0:10:00 8:40:00 3. Heřmanův Městec 0:10:00 8:40:00
4. Miřetice 0:15:00 8:45:00 4. Hrochův Týnec 0:15:00 8:45:00
5. Bojanov 0:20:00 8:50:00 5. Miřetice 0:20:00 8:50:00
6. Heřmanův Městec 0:25:00 8:55:00 6. Lukavice 0:25:00 8:55:00
7. Hrochův Týnec 0:30:00 9:00:00 7. Slatiňany 0:30:00 9:00:00
8. Miřetice 0:35:00 9:05:00 8. Hrochův Týnec 0:35:00 9:05:00
9. Bojanov 0:40:00 9:10:00 9. Miřetice 0:40:00 9:10:00
10. Lozice 0:45:00 9:15:00 10. Heřmanův Městec 0:45:00 9:15:00
11. Lukavice 0:50:00 9:20:00 11. Lozice 0:50:00 9:20:00
12. Hrochův Týnec 0:55:00 9:25:00 12. Slatiňany 0:55:00 9:25:00
13. Chrudim 1:00:00 9:30:00 13. Hrochův Týnec 1:00:00 9:30:00
14. Slatiňany 1:05:00 9:35:00 14. Chrudim 1:05:00 9:35:00
15. Lukavice 1:10:00 9:40:00 15. Lozice 1:10:00 9:40:00
16. Hrochův Týnec 1:15:00 9:45:00 16. Markovice 1:15:00 9:45:00
17. Chrudim 1:20:00 9:50:00 17. Řestoky 1:20:00 9:50:00
18. Slatiňany 1:25:00 9:55:00 18. Stolany 1:25:00 9:55:00
19. Lukavice 1:30:00 10:00:00 19. Chrudim 1:30:00 10:00:00
20. Řestoky 1:35:00 10:05:00 20. Morašice 1:35:00 10:05:00
21. Stolany 1:40:00 10:10:00 21. Proseč 1:40:00 10:10:00
22. Markovice 1:45:00 10:15:00 22. Hrochův Týnec 1:45:00 10:15:00
23. Lukavice 1:50:00 10:20:00 23. Stolany 1:50:00 10:20:00
24. Řestoky 1:55:00 10:25:00 24. Morašice 1:55:00 10:25:00
25. Luže 2:00:00 10:30:00 25. Proseč 2:00:00 10:30:00
26. Vinary 2:05:00 10:35:00 26. Markovice 2:05:00 10:35:00
27. Krouna 2:10:00 10:40:00 27. Klešice 2:10:00 10:40:00
28. Skuteč 2:15:00 10:45:00 28. Proseč 2:15:00 10:45:00
29. Hošťalovice 2:20:00 10:50:00 29. Krouna 2:20:00 10:50:00
30. Vinary 2:25:00 10:55:00 30. Morašice 2:25:00 10:55:00
31. Krouna 2:30:00 11:00:00 31. Klešice 2:30:00 11:00:00
32. Chlum 2:35:00 11:05:00 32. Chrast 2:35:00 11:05:00
33. Proseč 2:40:00 11:10:00 33. Vinary 2:40:00 11:10:00
34. Morašice 2:45:00 11:15:00 34. Chlum 2:45:00 11:15:00
35. Tuněchody 2:50:00 11:20:00 35. Morašice 2:50:00 11:20:00
36. Klešice 2:55:00 11:25:00 36. Chrast 2:55:00 11:25:00
37. Úhřetice 3:00:00 11:30:00 37. Vinary 3:00:00 11:30:00
38. Chroustovice 3:05:00 11:35:00 38. Skuteč 3:05:00 11:35:00
39. Kněžice 3:10:00 11:40:00 39. Úhřetice 3:10:00 11:40:00
40. Zderaz 3:15:00 11:45:00 40. Chroustovice 3:15:00 11:45:00
41. Svratouch 3:20:00 11:50:00 41. Morašice 3:20:00 11:50:00
42. Seč 3:25:00 11:55:00 42. Kněžice 3:25:00 11:55:00
43. Příkrakov 3:30:00 12:00:00 43. Zderaz 3:30:00 12:00:00
44. Pokřikov 3:35:00 12:05:00 44. Svratouch 3:35:00 12:05:00
45. Práchovice 3:40:00 12:10:00 45. Seč 3:40:00 12:10:00
46. Kunčí 3:45:00 12:15:00 46. Pokřikov 3:45:00 12:15:00
47. Chacholice 3:50:00 12:20:00 47. Úhřetice 3:50:00 12:20:00
48. Tuněchody 3:55:00 12:25:00 48. Zderaz 3:55:00 12:25:00
49. 4:00:00 12:30:00 49. Štěpánov 4:00:00 12:30:00
50. 4:05:00 12:35:00 50. Chacholice 4:05:00 12:35:00
51. Tuněchody 4:10:00 12:40:00
52. Kunčí 4:15:00 12:45:00
53. Zderaz 4:20:00 12:50:00
54. 4:25:00 12:55:00
55. 4:30:00 13:00:00
56. 4:35:00 13:05:00
57. 4:40:00 13:10:00
58. 4:45:00 13:15:00

Oranžově značená je přípravka

Původní soubor: Startovní listina ZPV Bojanov 2017

Podzimní školení rozhodčích, vedoucích mládeže a instruktorů

Vážení vedoucí mládeže, instruktoři a rozhodčí

Chtěli bychom Vás pozvat na podzimní školení rozhodčích, vedoucích mládeže a instruktorů.
Toto školení se uskuteční v pátek 22. září od 17hod v Morašicích v hospodě.

Program:
 Školení ZPV plamen
 Školení ZPV dorost
 Dotace a granty na sport
 Dotace a granty na volnočasové aktivity
 Testy pro nové vedoucí a rozhodčí

 

Těšíme se na Vás.
J. Čechlovský
Vedoucí odborné rady mládeže

Původní soubor: orm-skoleni2017

1 2 3 4 22