Důležité oznámení

Kancelář bude mít od 22.11.2017 až do konce roku omezený provoz z důvodu nemoci paní Staré. Starosta Miroslav Kunhart bude přítomen v odpoledních hodinách v pondělí a ve středu po telefonické domluvě. Tel: 724 084 062

Hasičskou pojišťovnu si domlouvejte s paní Starou na tel :605 433 178 Email: hanastar@seznam.cz

Startovní listina ZPV Bojanov 2017

Startovní listina kategorie starší Startovní listina kategorie mladší
Startovní čas startu čas startu Startovní čas startu čas startu
číslo SDH stopek hodiny číslo SDH stopek hodiny
1. Chrast 0:01:00 8:30:00 1. Bojanov 0:01:00 8:30:00
2. Heřmanův Městec 0:05:00 8:35:00 2. Lukavice 0:05:00 8:35:00
3. Hrochův Týnec 0:10:00 8:40:00 3. Heřmanův Městec 0:10:00 8:40:00
4. Miřetice 0:15:00 8:45:00 4. Hrochův Týnec 0:15:00 8:45:00
5. Bojanov 0:20:00 8:50:00 5. Miřetice 0:20:00 8:50:00
6. Heřmanův Městec 0:25:00 8:55:00 6. Lukavice 0:25:00 8:55:00
7. Hrochův Týnec 0:30:00 9:00:00 7. Slatiňany 0:30:00 9:00:00
8. Miřetice 0:35:00 9:05:00 8. Hrochův Týnec 0:35:00 9:05:00
9. Bojanov 0:40:00 9:10:00 9. Miřetice 0:40:00 9:10:00
10. Lozice 0:45:00 9:15:00 10. Heřmanův Městec 0:45:00 9:15:00
11. Lukavice 0:50:00 9:20:00 11. Lozice 0:50:00 9:20:00
12. Hrochův Týnec 0:55:00 9:25:00 12. Slatiňany 0:55:00 9:25:00
13. Chrudim 1:00:00 9:30:00 13. Hrochův Týnec 1:00:00 9:30:00
14. Slatiňany 1:05:00 9:35:00 14. Chrudim 1:05:00 9:35:00
15. Lukavice 1:10:00 9:40:00 15. Lozice 1:10:00 9:40:00
16. Hrochův Týnec 1:15:00 9:45:00 16. Markovice 1:15:00 9:45:00
17. Chrudim 1:20:00 9:50:00 17. Řestoky 1:20:00 9:50:00
18. Slatiňany 1:25:00 9:55:00 18. Stolany 1:25:00 9:55:00
19. Lukavice 1:30:00 10:00:00 19. Chrudim 1:30:00 10:00:00
20. Řestoky 1:35:00 10:05:00 20. Morašice 1:35:00 10:05:00
21. Stolany 1:40:00 10:10:00 21. Proseč 1:40:00 10:10:00
22. Markovice 1:45:00 10:15:00 22. Hrochův Týnec 1:45:00 10:15:00
23. Lukavice 1:50:00 10:20:00 23. Stolany 1:50:00 10:20:00
24. Řestoky 1:55:00 10:25:00 24. Morašice 1:55:00 10:25:00
25. Luže 2:00:00 10:30:00 25. Proseč 2:00:00 10:30:00
26. Vinary 2:05:00 10:35:00 26. Markovice 2:05:00 10:35:00
27. Krouna 2:10:00 10:40:00 27. Klešice 2:10:00 10:40:00
28. Skuteč 2:15:00 10:45:00 28. Proseč 2:15:00 10:45:00
29. Hošťalovice 2:20:00 10:50:00 29. Krouna 2:20:00 10:50:00
30. Vinary 2:25:00 10:55:00 30. Morašice 2:25:00 10:55:00
31. Krouna 2:30:00 11:00:00 31. Klešice 2:30:00 11:00:00
32. Chlum 2:35:00 11:05:00 32. Chrast 2:35:00 11:05:00
33. Proseč 2:40:00 11:10:00 33. Vinary 2:40:00 11:10:00
34. Morašice 2:45:00 11:15:00 34. Chlum 2:45:00 11:15:00
35. Tuněchody 2:50:00 11:20:00 35. Morašice 2:50:00 11:20:00
36. Klešice 2:55:00 11:25:00 36. Chrast 2:55:00 11:25:00
37. Úhřetice 3:00:00 11:30:00 37. Vinary 3:00:00 11:30:00
38. Chroustovice 3:05:00 11:35:00 38. Skuteč 3:05:00 11:35:00
39. Kněžice 3:10:00 11:40:00 39. Úhřetice 3:10:00 11:40:00
40. Zderaz 3:15:00 11:45:00 40. Chroustovice 3:15:00 11:45:00
41. Svratouch 3:20:00 11:50:00 41. Morašice 3:20:00 11:50:00
42. Seč 3:25:00 11:55:00 42. Kněžice 3:25:00 11:55:00
43. Příkrakov 3:30:00 12:00:00 43. Zderaz 3:30:00 12:00:00
44. Pokřikov 3:35:00 12:05:00 44. Svratouch 3:35:00 12:05:00
45. Práchovice 3:40:00 12:10:00 45. Seč 3:40:00 12:10:00
46. Kunčí 3:45:00 12:15:00 46. Pokřikov 3:45:00 12:15:00
47. Chacholice 3:50:00 12:20:00 47. Úhřetice 3:50:00 12:20:00
48. Tuněchody 3:55:00 12:25:00 48. Zderaz 3:55:00 12:25:00
49. 4:00:00 12:30:00 49. Štěpánov 4:00:00 12:30:00
50. 4:05:00 12:35:00 50. Chacholice 4:05:00 12:35:00
51. Tuněchody 4:10:00 12:40:00
52. Kunčí 4:15:00 12:45:00
53. Zderaz 4:20:00 12:50:00
54. 4:25:00 12:55:00
55. 4:30:00 13:00:00
56. 4:35:00 13:05:00
57. 4:40:00 13:10:00
58. 4:45:00 13:15:00

Oranžově značená je přípravka

Původní soubor: Startovní listina ZPV Bojanov 2017

1 2 3 22