Domů » Aktuality » Odborky

Odborky

Vážení vedoucí,

 

vzhledem k četnosti dotazů ohledně nenadálé absence dětí kvůli karanténě apod. zasíláme odpovědi na dva nejčastější dotazy:

  1. Jak to bude v případě karantény. Nesplníme tak odznaky. Bude nám toto hodnoceno v kronice jako nesplněné?

V tomto případě pokud vedoucí pošle informaci na OORM, např. potvrzení od lékaře či hygienické stanice, že děti které přihlásil na zkoušky odbornosti, jsou nuceny nastoupit do karantény či izolace, budeme samozřejmě ihned hledat společné řešení. Jako první se nabízí volba jiného termínu nebo např. přihlášení jiných členů. Samozřejmě pokud budete přihlášení na poslední termín do Skutče a nebudete se moci zúčastnit, budeme hledat takové řešení abyste měli tento okruh splněn. Nelze z důvodu nemoci nikomu neumožnit splnění jednoho z okruhů činnosti s mladými hasiči.

  1. Pokud některé z dětí onemocní, můžeme jej přehlásit?

Ano, samozřejmě. Na toto bylo již zodpovězeno v předešlé otázce. Jakmile k této situaci dojde, prosím kontaktujte nás mailem na oorm@oshchrudim.cz a domluvíme se na jiném termínu či postupu.

 

Chtěli bychom znovu připomenout termíny odborek:

22.ledna Seč

5.února Tuněchody

12.února Skuteč – zde budou mimo odznaků odbornosti také specializace.

 

Přihlašování probíhá ZDE.

 

Ke specializacím je ještě nutné doplnit, že přihlášení na Kuchaře budou vařit bramborový guláš a palačinky. V neposlední řadě připomínáme, že přihlašování na daný termín se vždy ukončuje ve čtvrtek daného týdne. Takže přihlášky na Seč se uzavírají ve čtvrtek 20. ledna. Těšíme se na Vaší účast!

 

příjemný den přeje Jaroslav Starý
vedoucí OORM Chrudim

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *